CHLEBNIA WYNAJEM

"Education is the most powerful weapon which   you can use to change the world". Nelson Mandela
​2-Year Old Preschool Class


I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide.

​3-Year Old Preschool Class

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.
This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide.

Transitional Kindergarten Class


I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.
This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide.

U nauczyciela

Chlebnia 50, Chlebnia

50 zł/h indywidualne zajęcia 

90 zł/h zajęcia w grupie dwu osobowej

110 zł/h zajęcia w grupie trzy osobowej

* każda następna godzina -10% ceny

U ucznia

Miasto, Region

70 zł/h pierwsza godzina indywidualnych zajęć, każda następna godzina 50 zł

110 zł/h zajęcia w grupie dwu osobowej. każda następna godzina 70 zł

130 zł/h zajęcia w grupie trzy osobowej, każda następna godzina 90 zł

*ceny mogą się zmienić ze względu na lokalizację ucznia

Please reload