top of page

ANGIELSKI W MILANÓWKU

Nowa Szansa na Naukę Języka Angielskiego dla Dzieci w Milanówku - Szkoła "Chlebnia" na ul. Królewskiej 90


Miło nam ogłosić otwarcie nowej szkoły języka angielskiego "Chlebnia" w sercu Milanówka, przy ul. Królewskiej 90. Jesteśmy obok dwóch szkół podstawowych. Ta wyjątkowa placówka edukacyjna została stworzona z myślą o dzieciach, które pragną zdobyć nowe umiejętności językowe w przyjaznym i inspirującym otoczeniu.


**Dlaczego "Chlebnia"?**


Nazwa "Chlebnia" symbolizuje otwartość i wspólnotę. Podobnie jak kromka chleba łączy ludzi wokół stołu, tak nasza szkoła ma za zadanie łączyć dzieci wokół nauki języka angielskiego. Chcemy, aby nasi uczniowie czuli się jak w domu, rozwijając swoje umiejętności językowe w przyjaznej atmosferze.**Oferta Edukacyjna:**


Szkoła "Chlebnia" kieruje swoją ofertę przede wszystkim do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nasze zajęcia opierają się na interaktywnych metodach nauczania, które angażują zmysły i kreatywność uczniów. Poprzez zabawę, piosenki, gry i różnorodne aktywności, dzieci będą zdobywać umiejętności językowe w naturalny i efektywny sposób.


Nasi doświadczeni nauczyciele, z pasją do nauczania dzieci, zapewnią, że proces nauki będzie pełen radości i satysfakcji. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia, aby dostosować się do ich tempa i stylu uczenia się.


**Wyjątkowe Lokalizacja:**Nasz nowy lokal mieści się przy ul. Królewskiej 90 w Milanówku. Mamy 5 min do parku "wilczy dołek", gdzie jest plac zabaw i dużo miejsca na zabawy integracyjne. Zajęcia plenerowe spędzamy w nim. To spokojne i bezpieczne miejsce, idealne do nauki i zabawy. Przestronne klasy, kolorowe sale do zajęć, oraz dużo materiałów do nauki angielskiego stwarzają idealne warunki do rozwijania umiejętności językowych i nawiązywania nowych przyjaźni.


**Rejestracje już trwają!**Jeśli szukasz doskonałej okazji dla swojego dziecka, by zdobyć nowy język w inspirujący i przyjazny sposób, to "Chlebnia" jest miejscem dla Ciebie. Rejestracje na zajęcia już się rozpoczęły, a ilość miejsc jest ograniczona. Wypełnij formularz na naszej stronie, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować miejsce dla swojego dziecka.

Na miejscu możecie również zakupić książki po angielsku!


Razem z "Chlebnią" otwórzmy nowe drzwi do światowej edukacji i umożliwmy naszym dzieciom naukę języka angielskiego w wyjątkowy sposób.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Harry Potter i gotowanie - czyli półkolonie w wakacje

🪄🍳✨ WAKACYJNE PÓŁKOLONIE "HARRY POTTER I GOTOWANIE" ✨🍴🧙‍♂️ 🎉🌞 Czy Twoje dziecko uwielbia świat Harry'ego Pottera i kocha gotowanie? To oferta stworzona właśnie dla niego/a! Dołącz do nas na magi

Comments


bottom of page