top of page

Mamy świetną wiadomość dla osób z Warszawy! ul. Grochowska 75/77, Praga Południe🥳🇺🇸

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko lub Ty sam możecie rozwijać się językowo w małej grupie pod okiem doświadczonych nauczycieli? To właśnie tu, na ul. Grochowskiej 75/77 w Warszawie(Praga Południe) znajdziesz to, czego szukasz! Ponad 400 m2 dla Ciebie i Twojego dziecka!

🧚🏻‍♀️Dla Dzieci:

 Projekty i Zabawy:

Na naszych zajęciach dzieci nie tylko uczą się angielskiego, ale także biorą udział w różnorodnych projektach i zabawach, które rozwijają ich kreatywność i umiejętności komunikacyjne.

 Zajęcia Prowadzone Po Angielsku:

Stawiamy na praktykę języka! Nasze zajęcia są prowadzone w całości po angielsku, co sprawia, że dzieci szybko przyswajają nowe słownictwo i poprawiają swoje umiejętności językowe w naturalny sposób.

🧞Dla Dorosłych:

 Małe Grupy:

Oferujemy zajęcia w małych grupach, co gwarantuje intensywną naukę oraz możliwość indywidualnego wsparcia i korepetycji.

 Praktyka W Ciekawy Sposób:

Nasi nauczyciele zapewniają ciekawe zajęcia, w trakcie których dorośli mają okazję praktykować język angielski w różnorodnych sytuacjach komunikacyjnych.

Urodziny, Nocowanki, Imprezy tematyczne!​

 

Lokalizacja:

ul. Grochowska 75/77, Warszawa, Praga Południe: Nasze zajęcia odbywają się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd zarówno z centrum miasta, jak i z innych dzielnic.
2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Harry Potter i gotowanie - czyli półkolonie w wakacje

🪄🍳✨ WAKACYJNE PÓŁKOLONIE "HARRY POTTER I GOTOWANIE" ✨🍴🧙‍♂️ 🎉🌞 Czy Twoje dziecko uwielbia świat Harry'ego Pottera i kocha gotowanie? To oferta stworzona właśnie dla niego/a! Dołącz do nas na magi

Zima 2024

Comments


bottom of page