Wakacyjny kurs językowy dla młodzieży 13–16 lat
- Chlebnia 50
- 6 cze
- 2 minut(y) czytania

🌟 Dlaczego warto uczyć się języków właśnie z nami?
Bo u nas nauka języków to coś więcej niż lekcje – to pełna emocji przygoda, która inspiruje, bawi i otwiera głowę (i serce!) na świat! W Chlebni wierzymy, że język to nie tylko słówka i zasady – to klucz do nowych kultur, podróży, przyjaźni i niesamowitych możliwości. U nas każde zajęcia są pełne energii, ruchu, śmiechu i kreatywnych pomysłów, dzięki którym uczniowie uczą się z radością i bez stresu.
Nie uczymy "podręcznikowo" – stawiamy na praktyczne umiejętności: mówienie, słuchanie i naturalną komunikację. Nasi lektorzy to ludzie z pasją – zarażają entuzjazmem, motywują i podchodzą indywidualnie do każdego ucznia. Efekt? Szybkie postępy, przełamanie bariery językowej i coraz większa pewność siebie w mówieniu!
A teraz coś ekstra – nasz wakacyjny kurs dla młodzieży 13–16 lat to prawdziwa językowa eksplozja! Przez cały dzień otaczamy uczestników angielskim: mówimy, gramy, tworzymy i działamy tylko po angielsku – bez ocen, bez stresu, za to z ogromem dobrej zabawy! To idealna okazja, żeby zanurzyć się w języku i zacząć myśleć po angielsku jak nigdy wcześniej. A dla ciekawych świata mamy dodatkowe ścieżki: hiszpański lub japoński – dla tych, którzy chcą poznać coś nowego, zaskoczyć siebie i innych, a przy okazji odkryć nowe kultury.
To nie jest zwykły kurs.To językowe wakacje, których się nie zapomina.Dołącz i przekonaj się sam! 🚀🌍💬
🌞 Wakacyjny kurs językowy dla młodzieży 13–16 lat
Szukasz sposobu na ciekawe i efektywne spędzenie wakacji? Zapraszamy na intensywny kurs języka angielskiego połączony z warsztatami z języka japońskiego lub hiszpańskiego!
📅 Terminy:
7–11 lipca
14–18 lipca
18–22 sierpnia
25–29 sierpnia
🕒 Godziny zajęć: 10:00–15:00 (możliwość przedłużenia do 17:00)
📍 Lokalizacja: ul. Królewska 90, Milanówek
💰 Cena: 990 zł / 5 dni (promocja 890 zł przy zapisie do 12 czerwca)
W programie:
Zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim
Warsztaty z języka japońskiego lub hiszpańskiego
Przygotowanie do egzaminów Cambridge (KET, PET, FCE)
Projekty DIY i gry planszowe po angielsku
Zabawy integracyjne i konwersacje
Poczęstunek dla uczestników
Każdy turnus jest inny, więc możesz zapisać się na jeden lub więcej! Program dostosowujemy do zainteresowań uczestników, aby nauka była jak najbardziej efektywna i przyjemna.
📞 Zapisz się już dziś!
Nie czekaj – miejsca są ograniczone! Zarezerwuj swoje miejsce na stronie: www.chlebnia.com/wakacyjnykursdlamlodziezy
Dołącz do nas i przeżyj językową przygodę tego lata!
Comentarios