top of page

Angielski lub Warsztaty w Twojej placówce

Regularne zajęcia angielskiego lub warsztaty tematyczne w twoim przedszkolu lub szkole!

Angielski w przedszkolu 

Prowadzimy zajęcia angielskiego w przedszkolach. 

Cena za zajęcia to ok. 70 zł/30 min 

Terminy ustalamy indywidualnie

Dodatkowo oferujemy:

  • 200 zł - pakiet książek z nagraniami i instrukcją jak mogą z nim pracować wychowawcy grupy przedszkolnej

  • Kiermasz książek po angielsku - idealna okazja aby rodzice poznali serie i tytuły anglojęzycznych wydawnictw, aby wieczorem z dziećmi uczyli się angielskiego - instrukcja dla rodziców jak uczyć sie z dzieckiem

  • Warsztaty plastyczne lub imprezki tematyczne - od 400 zł/2h dla wszystkich grup (zabawy integracyjne, warsztaty slime, zabawy sportowe i taneczne - wata cukrowa) - po polsku lub angielsku

Urodziny Dla Dzieci: Niezapomniane Warsztaty w Warszawie

Planujesz urodziny dla swojego dziecka w Warszawie? Oferujemy niezapomniane urodziny w formie warsztatów, które zapewnią Twojemu dziecku fantastyczną zabawę i wyjątkowe przeżycia!

Warsztaty Tematyczne

Na naszych urodzinach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w różnorodnych warsztatach tematycznych, które zapewnią im pełne zaangażowanie i rozwój kreatywności. Wybierz temat przewodniami animatorzy zorganizują czas dla dzieci! Od malowania po modelowanie, od tańca po rękodzieło - każdy znajdzie coś dla siebie!

Salka na Wyłączność

W lokalu na Grochowskiej 75/77 w Warszawie zapewniamy salkę na wyłączność, dzięki czemu możesz spokojnie świętować z bliskimi i przyjaciółmi, bez obaw o obcych gości. Nasze przestronne i kolorowe sale zapewnią idealne miejsce do organizacji urodzinowego przyjęcia! Nie prowadzimy restauracji, kawiarni, do Twojej dyspozycji będą animatorzy i salka. Przy pakiecie standardowym słodkości dla dzieci nie zabraknie, jeżeli potrzebujesz stolika dla rodziców z napojami i przekąskami daj nam znać wcześniej.:)

Animatorzy i Rozrywka

Nasi doświadczeni animatorzy zapewnią pełen profesjonalizm oraz niezapomnianą rozrywkę na urodzinach Twojego dziecka. Zabawy, gry, konkursy oraz pokazy artystyczne sprawią, że czas minie szybko i wesoło, a uśmiechy na twarzach maluchów będą nie do zapomnienia!

Tematyczne Dekoracje i Poczęstunek

Dbamy o każdy detal! Nasze urodziny są tematyczne, co sprawia, że dekoracje oraz atrakcje są dopasowane do zainteresowań Twojego dziecka. Zapewniamy także pyszny poczęstunek, który składa się z paluszków, ciasteczek, żelków, chrupków, cukierków, jabłek, soku i wody. W pakiecie podstawowym również talerzyki i kubeczki tematyczne, oraz skromną dekoracje.

Lokalizacje w Warszawie

Nasza siedziba na Grochowskiej 75/77 to idealna lokalizacja dla urodzinowych przyjęć w Warszawie. Dodatkowo, dla mieszkańców Milanówka, mamy również lokalizację na Królewskiej 90, gdzie organizujemy równie niezapomniane urodziny dla dzieci!

Rezerwacja i Kontakt

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i zorganizowania niezapomnianych urodzin dla swojego dziecka! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin.

bottom of page