top of page

Język angielski - Grodzisk Mazowiecki

Filie:
ul. Królewska 90, Milanówek

ul. Chlebnia 50, Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy zajęcia angielskiego dla:
dzieci 4-7 letnich

dzieci 8-10 letnich

dzieci 11-14 letnich

maturzystów

dorosłych

firm

lekcje indywidualne

imprezy tematyczne

kursy językowe w wakacje

W zespole pałacowo - parkowym w Chlebni na zajęciach zapominamy o języku polskim i posługujemy się językiem angielskim. Chcemy aby nasi uczniowie poczuli się jak na kursie za granicą. Lekcje angielskiego skupiają się na konwersacjach, co pomaga w zdobyciu większej swobody i pewności mówienia. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, tworzymy program dopasowany do zainteresowań grupy, tak aby każdy uczeń był szczęśliwy i ukończył kurs ze świadomością postępów w nauce.

Oferujemy naukę języka angielskiego w Grodzisku Mazowieckim dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Realizujemy nauczanie indywidualne oraz w niedużych, liczących zazwyczaj kilka-kilkanaście osób grupach. Ponadto proponujemy również zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge, maturalnych i ósmoklasisty. W ofercie mamy także język angielski dla firm. W ramach tych zajęć lekcje odbywają się w naszej szkole albo bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstwa, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Nowa lokalizacja naszej szkoły w Milanówku. Zajęcia angielskiego odbywają się przy ul. Królewskiej 90, sąsiadujemy z dwoma podstawówkami. 

Nasza kadra to wykwalifikowani, doświadczeni nauczyciele języka angielskiego, podchodzący z pasją i zaangażowaniem do prowadzonych zajęć. Pedagodzy traktują każdą osobę indywidualnie, poświęcając im odpowiednio dużo czasu i mnóstwo uwagi. Podczas lekcji wykorzystują różnorodne pomoce dydaktyczne, dostosowane do wieku czy poziomu zaawansowania językowego uczniów.

Zapewniamy konkurencyjne, korzystne ceny. Układamy grafik w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować dni i godziny szkolnych do planów zajęć uczniów. 

Angielski dla dzieci Grodzisk Mazowiecki

Szczególnym zainteresowaniem wśród Klientów cieszą się nasze zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych. Są one przeznaczone dla różnych grup wiekowych, tj. maluchów w wieku 4-7 lat, dzieci od 8 do 10 lat oraz uczniów w przedziale wiekowym 11-14 lat. Ponadto proponujemy także lekcje dla nastolatków, w tym osób ze szkół ponadpodstawowych. 

Najmłodsi uczestnicy poznają w trakcie zajęć proste komunikaty, uczą się porozumiewać w podstawowych kwestiach, przyswajają nowe słówka poprzez zabawy, gry planszowe, tablice interaktywne i odpowiednie książki. Starsi uczniowie rozwijają natomiast zdolności komunikacyjne w zakresie wyrażania próśb i potrzeb, zadawania prostych pytań dotyczących sytuacji codziennych i szkolnych. Ponadto ćwiczą zdolności pisania, mówienia i czytania. Język angielski dla dzieci odbywa się w przestronnych, doskonale wyposażonych salach, a w przypadku sprzyjającej pogody – również na świeżym powietrzu, w prywatnym parku należącym do naszej placówki.

kontakt: +48510739893             chlebnia50@gmail.com

bottom of page