top of page

Język angielski - Warszawa, Grodzisk Mazowiecki

Filie:
- ul. Grochowska 75/77, Warszawa
- ul. Królewska 90, Milanówek
- ul.
Ks. M. Oziębłowskiego 9, Izdebno Kościelne, SP. Hoffmanowej, Grodzisk Maz.
- ul. Chlebnia 50, Grodzisk Mazowiecki

- Cały Świat, zajęcia online

Oferujemy zajęcia angielskiego dla:

Dodatkowo organizujemy

"Believe in yourself and embrace challenges as opportunities for growth. Success is not a destination, it's a journey." 🌟💪

 

W Chlebni na zajęciach zapominamy o języku polskim i posługujemy się językiem angielskim. Chcemy aby nasi uczniowie poczuli się jak na kursie za granicą. Lekcje angielskiego skupiają się na konwersacjach, co pomaga w zdobyciu większej swobody i pewności mówienia. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, tworzymy program dopasowany do zainteresowań grupy, tak aby każdy uczeń był szczęśliwy i ukończył kurs ze świadomością postępów w nauce.

Oferujemy naukę języka angielskiego w Warszawie, Milanówku i  Grodzisku Mazowieckim dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Realizujemy nauczanie indywidualne oraz w niedużych, liczących zazwyczaj kilka osób grupach. Ponadto proponujemy również zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge, maturalnych i ósmoklasisty. W ofercie mamy także język angielski dla firm. W ramach tych zajęć lekcje odbywają się w naszej szkole albo bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstwa, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Nowa filia przy ul. Grochowskiej 77/75, w której będziemy organizować zajęcia angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy tu również urodziny dla dzieci!

Zapraszamy do  naszej szkoły w Milanówku. Zajęcia angielskiego odbywają się przy ul. Królewskiej 90, sąsiadujemy z dwoma podstawówkami. W warszawie zapraszamy do przedszkola no stress na zajęcia angielskiego dla dzieci i dorosłych!

Nasza kadra to wykwalifikowani, doświadczeni nauczyciele języka angielskiego, podchodzący z pasją i zaangażowaniem do prowadzonych zajęć. Pedagodzy traktują każdą osobę indywidualnie, poświęcając im odpowiednio dużo czasu i mnóstwo uwagi. Podczas lekcji wykorzystują różnorodne pomoce dydaktyczne, dostosowane do wieku czy poziomu zaawansowania językowego uczniów.

Zapewniamy konkurencyjne, korzystne ceny. Układamy grafik w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować dni i godziny szkolnych do planów zajęć uczniów. 

Angielski dla dzieci Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Warszawa

Szczególnym zainteresowaniem wśród Klientów cieszą się nasze zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych. Są one przeznaczone dla różnych grup wiekowych, tj. maluchów w wieku 4-7 lat, dzieci od 8 do 10 lat oraz uczniów w przedziale wiekowym 11-14 lat. Ponadto proponujemy także lekcje dla nastolatków, w tym osób ze szkół ponadpodstawowych. 

Najmłodsi uczestnicy poznają w trakcie zajęć proste komunikaty, uczą się porozumiewać w podstawowych kwestiach, przyswajają nowe słówka poprzez zabawy, gry planszowe, tablice interaktywne i odpowiednie książki. Starsi uczniowie rozwijają natomiast zdolności komunikacyjne w zakresie wyrażania próśb i potrzeb, zadawania prostych pytań dotyczących sytuacji codziennych i szkolnych. Ponadto ćwiczą zdolności pisania, mówienia i czytania. Język angielski dla dzieci odbywa się w przestronnych, doskonale wyposażonych salach, a w przypadku sprzyjającej pogody – również na świeżym powietrzu, w prywatnym parku należącym do naszej placówki.

kontakt: +48510739893             chlebnia50@gmail.com

bottom of page