Angielski Milanówek

Na zajęciach lingwistycznych koncentrujemy się na budowaniu umiejętności komunikowania się w obszarze Business English oraz używaniu języka w codziennych sytuacjach. Swobodne posługiwanie się angielskim podczas wykonywania zawodowych obowiązków przyczynia się do skutecznego budowania długofalowych relacji z klientami. Wprowadziliśmy specjalną ofertę dla firm. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz, aby Twoi pracownicy doskonale opanowali angielski, w Milanówku znajdziesz lingwistów z wieloletnim doświadczeniem i doskonałym podejściem do uczniów. Specjaliści, którzy służbowo i na co dzień posługują się tym językiem, powinny regularnie uczestniczyć w kursach dopasowanych do ich poziomu. Zdarza się, że zatrudnieni pracownicy prowadzą negocjacje, spotkania biznesowe lub zajmują się obsługą klienta w korporacji międzynarodowej - wtedy perfekcyjna znajomość języków obcych jest wymagana. Zachęcamy do zapisania się na zajęcia także osoby, które potrzebują wzmocnić swoje umiejętności, by znaleźć lepsze zatrudnienie.

Angielski dla firm Milanówek

Na kursach dla firm uczestnicy nabywają nowe umiejętności w zakresie języka biznesowego. Obejmują one pisanie, czytanie i mówienie, dzięki czemu osoba, która ukończy zajęcia, będzie w stanie wykorzystać swoje umiejętności w każdym aspekcie pracy zawodowej. Podczas lekcji omawiamy tematy z zakresu: zarządzania, marketingu, rekrutacji i prowadzenia korespondencji służbowej. Na ostatnich spotkaniach wprowadzamy elementy negocjacji i prowadzenia prezentacji w języku angielskim. Na zajęciach przeprowadzane są scenki tematyczne w parach i grupach. Kursy przygotowane przez profesjonalistów sprawiają, że uczestnicy uczą się poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu. Bogaty zasób słownictwa oraz pewność siebie podczas pracy umożliwi pozyskanie nowych kontaktów zawodowych, oraz znalezienie ciekawych kontraktów dla firmy. Sprawdź ofertę cenową i ustal szczegóły z naszym pracownikiem, który wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania w kwestii edukacji.

Angielski dla dzieci - Milanówek

Zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

1 x 90 min / 64 zł

ok. 16 spotkań w semestrze zimowym

ok. 17 spotkań w semestrze letnim

Na zajęcia zabieramy: artykuły szkolne 

W przypadku gdy uczestnik nie będzie na zajęciach przysługuje mu wstęp na zajęcia w innym wyznaczonym przez organizatora terminie. Można odrobić jedne zajęcia w semestrze. Podręcznik nie jest wliczony w ceny kursu. Za zajęcia płacimy semestralne, lub w 4 ratach (105% ceny kursu)

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych. Jest to niezbędne aby skorzystać z naszych kursów. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania Twoich danych .

kontakt: +48510739893             chlebnia50@gmail.com