top of page

Angielski Milanówek

klasa
9ed91d57-ff67-4f6d-9641-b5ba9890473e
warsztaty kulinarne
angielski
projekt wspierający czytanie
776cbef4-04dc-4e30-b93b-df0a390e91a7
a4b0d24a-0455-48f4-8209-22871b99b25c
25e82399-8738-4937-a4f9-e2ee0198588b
warsztaty gotowania_edited
Teacher IZA and Teacher MONIKA
półkolonie Milanówek
Burmistrz(Dokument A4) (Wpis na Facebooku) (64×62 cm)
angielski milanówek
❄️❄️❄️⛄WINTER IS COMING! ⛄❄️❄️❄️🇺🇲️_Zi
angielski grodzisk mazowiecki
Indywidualne lekcje angielskiego i w mal
nauka angielskiego w Chlebni
nauka dla najmłodszych przez zabawę
Angielski dla dzieci (11)
Angielski dla dzieci (13)
Angielski dla dzieci (12)
90553396_1617703938378629_88792229646256
Angielski dla dzieci (5)
klasa
dyplomowani nauczyciele

Witajcie w Chlebni! Jesteśmy placówką edukacyjną zlokalizowaną przy ul. Królewska 90 w Milanówku, która oferuje wysokiej jakości zajęcia z angielskiego dla dzieci i dorosłych.

Nasza Oferta:

Zajęcia Angielskiego Dla Dzieci:

Chcemy, aby nauka angielskiego była dla dzieci nie tylko edukacyjna, ale przede wszystkim zabawna i inspirująca. Dlatego nasze zajęcia dla najmłodszych opierają się na interaktywnych projektach, kreatywnych zabawach i edukacyjnych grach prowadzonych w całości po angielsku. Nasze metody nauczania stymulują rozwój językowy i umiejętności komunikacyjne dziecka w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Zajęcia Angielskiego Dla Dorosłych:

Dla osób dorosłych pragnących doskonalić swoje umiejętności językowe, oferujemy zajęcia prowadzone w małych grupach. Nasze kursy są skoncentrowane na praktycznym wykorzystaniu języka angielskiego w codziennych sytuacjach oraz na doskonaleniu umiejętności konwersacyjnych. Dzięki naszym wykwalifikowanym nauczycielom, uczestnicy zyskują pewność siebie oraz swobodę w komunikacji.

Dlaczego Wybrać Nasze Zajęcia?​

  • Małe Grupy: Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika.

  • Zajęcia indywidualne, online, grupowe, stacjonarne, kursy wakacyjne, każdy znajdzie coś dla siebie

  • Innowacyjne Metody Nauczania: Stawiamy na interaktywne projekty, gry i zabawy, które sprawiają, że nauka staje się przyjemnością.

  • Doświadczeni Nauczyciele: Nasz zespół składa się z pasjonatów języka angielskiego, którzy zapewniają wysoką jakość nauki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej anglojęzycznej społeczności już dziś! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i przyjdź osobiście na pierwsze zajęcia przy ul. Królewska 90 w Milanówku.

ul. Królewska 90, MILANÓWEK

Zajęcia grupowe

1 x 90 min / 79 zł

ok. 16 spotkań w semestrze zimowym

ok. 17 spotkań w semestrze letnim

Zajęcia indywidualne
60 min / 90-120 zł

Zajęcia w firmie
60 min/ od 120 zł

Na zajęcia zabieramy: artykuły szkolne 

W przypadku gdy uczestnik nie będzie na zajęciach grupowych przysługuje mu wstęp na zajęcia w innym wyznaczonym przez organizatora terminie. Można odrobić jedne zajęcia w semestrze. Podręcznik nie jest wliczony w ceny kursu. Za zajęcia płacimy semestralne, lub w 4 ratach (110% ceny kursu)

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych. Jest to niezbędne aby skorzystać z naszych kursów. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania Twoich danych .

Na zajęciach lingwistycznych koncentrujemy się na budowaniu umiejętności komunikowania się w obszarze Business English oraz używaniu języka w codziennych sytuacjach. Swobodne posługiwanie się angielskim podczas wykonywania zawodowych obowiązków przyczynia się do skutecznego budowania długofalowych relacji z klientami. Wprowadziliśmy specjalną ofertę dla firm. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz, aby Twoi pracownicy doskonale opanowali angielski, w Milanówku znajdziesz lingwistów z wieloletnim doświadczeniem i doskonałym podejściem do uczniów. Specjaliści, którzy służbowo i na co dzień posługują się tym językiem, powinny regularnie uczestniczyć w kursach dopasowanych do ich poziomu. Zdarza się, że zatrudnieni pracownicy prowadzą negocjacje, spotkania biznesowe lub zajmują się obsługą klienta w korporacji międzynarodowej - wtedy perfekcyjna znajomość języków obcych jest wymagana. Zachęcamy do zapisania się na zajęcia także osoby, które potrzebują wzmocnić swoje umiejętności, by znaleźć lepsze zatrudnienie.

Angielski dla firm Milanówek

Na kursach dla firm uczestnicy nabywają nowe umiejętności w zakresie języka biznesowego. Obejmują one pisanie, czytanie i mówienie, dzięki czemu osoba, która ukończy zajęcia, będzie w stanie wykorzystać swoje umiejętności w każdym aspekcie pracy zawodowej. Podczas lekcji omawiamy tematy z zakresu: zarządzania, marketingu, rekrutacji i prowadzenia korespondencji służbowej. Na ostatnich spotkaniach wprowadzamy elementy negocjacji i prowadzenia prezentacji w języku angielskim. Na zajęciach przeprowadzane są scenki tematyczne w parach i grupach. Kursy przygotowane przez profesjonalistów sprawiają, że uczestnicy uczą się poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu. Bogaty zasób słownictwa oraz pewność siebie podczas pracy umożliwi pozyskanie nowych kontaktów zawodowych, oraz znalezienie ciekawych kontraktów dla firmy. Sprawdź ofertę cenową i ustal szczegóły z naszym pracownikiem, który wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązania w kwestii edukacji.

Angielski dla dzieci - Milanówek

kontakt: +48510739893             chlebnia50@gmail.com

bottom of page