top of page

Intensywny kurs j. angielskiego dla dorosłych

chlebnia.png

Szukasz skutecznego sposobu na podniesienie swoich umiejętności językowych?  🥰🇺🇸🥰

Nasza szkoła językowa oferuje intensywne zajęcia z angielskiego dla dorosłych, które są idealne dla osób pragnących szybkiego postępu i skoncentrowanego rozwoju w wakacje! Każdy termin to inne zajęcia, możesz zapisać się na jeden lub więcej turnusów.

Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy zapewniają dynamiczne, angażujące i interaktywne lekcje, dzięki którym uczestnicy mają możliwość praktykowania mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Zapraszamy uczniów na 3 poziomach zaawansowania A2, B1 i B1+.

Co oferujemy na kursie:

💬 Rozgadanie: Nasze lekcje opierają się na konwersacjach, które pozwalają uczestnikom swobodnie i pewnie porozumiewać się w języku angielskim. Wierzymy, że praktyka rozmów to klucz do szybkiego opanowania języka.

🎲 Gry planszowe po angielsku: Zabawa to ważny element procesu nauki! Dlatego na naszych zajęciach wykorzystujemy gry planszowe po angielsku, które nie tylko umożliwiają naukę w sposób przyjemny, ale także rozwijają umiejętności komunikacyjne i logiczne.

📚 Przygotowanie do egzaminów Cambridge: Nasze kursy są doskonałym sposobem na przygotowanie się do egzaminów Cambridge. Nasze zajęcia są zoptymalizowane pod kątem wymagań egzaminacyjnych, aby uczestnicy mogli zdawać w przyszłości egzamin.Cena zawiera:

- Zajęcia prowadzone po angielsku

- Kameralne zajęcia dzielone na grupki

- Warsztaty gier planszowych

- Zajęcia konwersacyjne

- Poczęstunek

Program dopasowujemy indywidualnie do zainteresowań kursantów!

zajęcia w godzinach 17:00-20:00

Terminy kursu:

19-23.08

26-30.08

Cena kursu:

550 zł/ 5 dni

Gdzie?:
ul. Królewska 90, Milanówek

ul. Grochowska 75/77, Warszawa

Co będziemy robić w czasie kursu i czego się nauczymy?

- nauczymy się reagować na komunikaty i zadania w języku angielskim

- nauczymy się komunikować w sytuacjach codziennych 

- rozwiniemy zdolności komunikacji w zakresie wyrażania swoich potrzeb, próśb, zadawania pytań​ w języku angielskim

- przyswoimy i poćwiczymy na wiele sposobów nowe słownictwo.

Dołącz do naszego kursu angielskiego dla dorosłych i rozpocznij swoją podróż do płynności w języku angielskim już dziś! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub zapisz się online na naszej stronie internetowej.

#KursAngielskiego #DlaDorosłych #PrzygotowanieDoEgzaminów #RozmowyPoAngielsku #NaukaPrzezZabawę #SzkołaJęzykowa

Jako członek naszej społeczności masz wiele sposobów na nawiązanie kontaktu z innymi osobami o podobnym poziomie angielskiego. Każda opcja oferuje możliwość wniesienia własnego wkładu i otrzymania wsparcia, którego potrzebujesz. Po kursie wakacyjnym zapraszamy na zajęcia indywidualny, lub grupowe, zdalnie oraz stacjonarnie. Dołącz do nas! :)

bottom of page