O nas - zespół, miejsce

Chlebnia szkoła językowa - to unikalne połączenie zajęć językowych, wspaniałej scenerii oraz autorskiego systemu nauczania. Stawiamy na aktywne uczestnictwo dzieci i dorosłych porozumiewanie się w języku angielskim oraz dobrą zabawę. W ulubionych dziecięcych zabawach szukamy możliwości nauki angielskiego, dlatego każda praca plastyczna czy gra planszowa uczy nowych słówek czy zwrotów.

 

Chcemy zachęcić dzieci i dorosłych do poznawania świata oraz rozwijania swoich możliwości. 

 

W czasie warsztatów w wakacje każdy dzień to nowe wyzwanie i motyw przewodni. Wakacyjne kursy zostały szczegółowo przygotowane przez profesjonalistów, dyplomowanych nauczycieli metodyków. Nasza pasja i doświadczenie zdobyte w Polsce oraz Japonii oraz niesamowite miejsce to idealne połączenie dla Twojego dziecka.

Projekty skończone!, kursy angielskiego
Pyszny naturalny tortn.jpg

TEACHER

BART

Od 2016 roku prowadzę szkołę językową w Chlebni, gdzie uczę dzieci i dorosłych z Milanówka, Grodziska Mazowieckiego i okolic. Prowadzę również szkolenia dla pracowników firm oraz kursy przygotowujące do konkursów i egzaminów. Jestem dyplomowanym nauczycielem języka angielskiego, metodykiem oraz wychowawcą. Ukończyłem Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. W Polce oraz Japonii - gdzie narodził się pomysł na otworzenie własnej szkoły językowej, pracowałem jako lektor języka angielskiego oraz wychowawca klas. Zapraszam do dołączenia do moich grup. Jestem nauczycielem, który wie jak zachęcić dzieci i dorosłych do poznawania świata. Zapraszam na warsztaty w wakacje oraz na zajęcia w roku szkolnym.

Współprowadzę szkołę językową w Chlebni -  która jest moim drugim dzieckiem. Mieszkałam w Japonii gdzie byłam nauczycielką oraz wychowawcą klasy. Ukończyłam kurs na kierownika, wychowawcę kolonijnego oraz wziełam udział w szkoleniach "The art and craft of teaching early communication", "The challenge of making English learning natural and exciting for grade 0 students" oraz "Ten great ideas for using flashcards". Jestem absolwentką wydziału Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. W Chlebni jestem odpowiedzialna za organizowanie warsztatów tematycznych, tworzenie grafików, kontakt z uczniami oraz wspieram nauczycieli i organizuję szkolenia. Często podróżuję i wiem jak ważna jest komunikacja w obcym kraju. Uwielbiam dzieci i tworzenie kolejnych warsztatów!

TEACHER

NATALIA

29104027_348037655716338_381379222281440

TEACHER

KUBA

Studiowałem anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certyfikat C2 Proficiency (CPE). Jestem nauczycielem angielskiego oraz tłumaczem dla HBO Polska, Start International Polska oraz Watchout Studio.  Łatwo dostrzegam potencjał w każdym uczniu. Dzięki elastycznemu podejściu, moi uczniowie z Grodziska Mazowieckiego i Warszawy cieszą się z lepszych ocen i wyników egzaminów. Odkąd pracuję jako nauczyciel, czyli od 2012 roku, zawsze jako dowód wysokiej jakości przedstawiam dobre wyniki moich uczniów. Jestem osobą cierpliwą, punktualną oraz wysoce profesjonalną i jako nauczycie j. angielskiego jestem w pełnej gotowości, by Ci pomóc. W wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem i komponowaniem muzyki.

Kształć się i odkrywaj angielski ze mną! 
Od najmłodszych lat uczyłam się języka angielskiego. Ukończyłam  IB World School i zdawałam maturę międzynarodową - w języku angielskim. Ukończyłam kursy "Successful whole-class teaching: Managing the unmanagable” oraz „Child’s play? The role of play and games in teaching children”. W Chlebni prowadzę głównie zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży, oraz jestem wychowawcą na półkoloniach i warsztatach w wakacje! Dzięki odgrywaniu ról i nauce przez doświadczanie małe dzieci mogą rozwijać swoje umysły i stawać się coraz bardziej błyskotliwe. W czasie zajęć bawimy się, gramy w gry planszowe i miło spędzamy czas. Napisz, do Pani Natalii aby dołączyć do moich grup!

TEACHER

EMILKA

130557804_427574135334044_79124468142263
130686035_207775757608454_76373111590019

TEACHER

JULIA

Hello everyone, nazywam się Julia i jestem nauczycielem w szkole językowe w Chlebni. Maturę z angielskiego podstawową, rozszerzoną i dwujęzyczną zdałam na 100%! Udzielam korepetycji z angielskiego od trzech lat. Gdy uczę skupiam się na praktycznym języku, mówieniu i słuchaniu. Aby to zrobić w czasie zajęć gramy w gry, dużo mówimy i mamy lots of fun! Nauczanie to nie tylko prezentacja materiałów i sprawianie, by uczniowie je mechanicznie zapamiętywali - to przede wszystkim wyposażenie ucznia w odpowiednie narzędzia, aby sam mógł poszerzać wiedzę. Moim zdaniem, skuteczne uczenie to takie, w którym uczeń nabywa zwyczajów, które pomogą mu zdobywać wiedzę przez całe życie. 

Mam na imię Alex i jestem amerykaninem ze słonecznej Kalifornii. Posiadam dyplom TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego). Jestem native speakerem. Prowadzę indywidualne oraz grupowe lekcje dla dorosłych i pracuję przy warsztatach dla dzieci w Chlebni! Jako nauczyciel j. angielskiego moją rolą jest poprawić poziom wiedzy moich uczniów, bez względu na to, czy są jeszcze w szkole czy pracują, stosuję skuteczne metody i można mi zaufać. Uczę w miejscowości Grodzisk Mazowiecki, oraz prowadzę zajęcia online. Angażuję się w swoją pracę, bo wiem, że dzięki mnie możesz wykorzystać swój potencjał. Jeżeli chcesz się ze mną uczyć wypełnij formularz, lub wyślij emaila -chlebnia50@gmail.com

TEACHER

ALEX

131932978_3056918947741202_2929050138311

TEACHER

OLA

Nazywam się Ola i kończę filologię angielską z językiem Chińskim na Uniwersytecie Warszawskim. Moją największą pasją jest uczenie się języków i angielska kultura. Uwielbiam uczyć dzieci angielskiego, a sama uczę się chińskiego i koreańskiego. Każdy uczeń ca swój własny styl uczenia się, a moim zadaniem jako lektor angielskiego jest go poznać i uczyć według potrzeb danego kursanta.  Jako korepetytorka buduję serdeczne relacje uczeń-nauczyciel, dzięki czemu tworzę motywującą atmosferę do nauki, w której uczniowie czują się swobodnie. Jako nauczyciel zajęć pozalekcyjnych, oferuję zindywidualizowane lekcje, które pomogą Twojemu dziecku poprawić oceny w szkole czy przygotować się do certyfikatu lub konkursu.

Cześć! Mam na imię Zuza. Nauka języków jest moją pasją, dlatego mimo obecnych studiów biologicznych, ukończyłam wcześniej studia językowe ze specjalizacją w języku bengalskim. Uwielbiam tworzyć - od rysunku aż po szydełkowanie. Stawiam nacisk na praktyczną naukę języka z zachowaniem poprawności wypowiedzi, dlatego zawsze zaczynam od bazy gramatycznej! Staram się zachowywać luźną i przyjazną atmosferę na zajęciach, tak aby każdy czuł się u mnie dobrze.  Zapraszam na zajęcia angielskiego w Grodzisku Mazowieckim lub online. Zajmuję się prowadzeniem zajęć jako nauczycielka j. angielskiego i wiele zadowolonych uczniów dzięki mnie osiągnęło swoje cele edukacyjne

TEACHER

ZUZANNA

Dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy energicznych i pomysłowych nauczycieli, którzy lubią ruch i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Czekamy na Twoje CV. chlebnia50@gmail.com

Nasze szkoły

W naszej szkole klasy są przestronne i ładnie urządzone. Posiadamy trzy sale w których prowadzimy zajęcia, oraz specjalne miejsce na projekty plastyczne! W roku szkolnym prowadzimy zajęcia w kameralnych grupach, a w wakacje i ferie zimowe całodniowe warsztaty, gdzie większość zajęć odbywa się w plenerze naszego prywatnego parku!

IMG_4849.JPG

PAŁACYK W

CHLEBNI

Zajęcia angielskiego odbywają się w pałacyku w Chlebni - Grodzisk Mazowiecki. Pałacyk i park został przez nas wyremontowany i część pałacyku została przystosowana do prowadzenia zajęć językowych dla dzieci i dorosłych.  W czasie warsztatów w wakacje do dyspozycji naszych uczniów jest 10 ha park z atrakcjami dla dzieci. Z każdym rokiem w naszym obiekcie tworzymy więcej atrakcji. Można u nas znaleźć stawy gdzie karmimy rybki, plaże, place zabaw oraz trampoliny.

PAŁACYK W

CHLEBNI