O nas - zespół, miejsce

Chlebnia szkoła językowa - to unikalne połączenie zajęć językowych, wspaniałej scenerii oraz autorskiego systemu nauczania. Stawiamy na aktywne uczestnictwo dzieci i dorosłych porozumiewanie się w języku angielskim oraz dobrą zabawę. W ulubionych dziecięcych zabawach szukamy możliwości nauki angielskiego, dlatego każda praca plastyczna czy gra planszowa uczy nowych słówek czy zwrotów.

 

Chcemy zachęcić dzieci i dorosłych do poznawania świata oraz rozwijania swoich możliwości. 

 

W czasie warsztatów w wakacje każdy dzień to nowe wyzwanie i motyw przewodni. Wakacyjne kursy zostały szczegółowo przygotowane przez profesjonalistów, dyplomowanych nauczycieli metodyków. Nasza pasja i doświadczenie zdobyte w Polsce oraz Japonii oraz niesamowite miejsce to idealne połączenie dla Twojego dziecka.

Projekty skończone!, kursy angielskiego
Pyszny naturalny tortn.jpg

TEACHER

BART

Od 2016 roku prowadzę szkołę językową w Chlebni, gdzie uczę dzieci i dorosłych z Milanówka, Grodziska Mazowieckiego i okolic. Prowadzę również szkolenia dla pracowników firm oraz kursy przygotowujące do konkursów i egzaminów. Jestem dyplomowanym nauczycielem języka angielskiego, metodykiem oraz wychowawcą. Ukończyłem Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. W Polce oraz Japonii - gdzie narodził się pomysł na otworzenie własnej szkoły językowej, pracowałem jako lektor języka angielskiego oraz wychowawca klas. Zapraszam do dołączenia do moich grup. Jestem nauczycielem, który wie jak zachęcić dzieci i dorosłych do poznawania świata. Zapraszam na warsztaty w wakacje oraz na zajęcia w roku szkolnym.

Współprowadzę szkołę językową w Chlebni -  która jest moim drugim dzieckiem. Mieszkałam w Japonii gdzie byłam nauczycielką oraz wychowawcą klasy. Ukończyłam kurs na kierownika, wychowawcę kolonijnego oraz wziełam udział w szkoleniach "The art and craft of teaching early communication", "The challenge of making English learning natural and exciting for grade 0 students" oraz "Ten great ideas for using flashcards". Jestem absolwentką wydziału Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. W Chlebni jestem odpowiedzialna za organizowanie warsztatów tematycznych, tworzenie grafików, kontakt z uczniami oraz wspieram nauczycieli i organizuję szkolenia. Często podróżuję i wiem jak ważna jest komunikacja w obcym kraju. Uwielbiam dzieci i tworzenie kolejnych warsztatów!

TEACHER

NATALIA

WERONIKA TEACHER.png

TEACHER
WERONIKA

Hey there! Mam na imię Weronika i jestem częścią teamu nauczycielskiego w szkole językowej w Chlebni. Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat życia, gdyż moją wielką pasją od zawsze było podróżowanie i poznawanie nowych kultur. Z tego powodu uczyłam się w międzynarowej szkole LSI w Wielkiej Brytanii, brałam udział w wymianach językowych oraz wyjechałam na program Au Pair. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ponieważ oprócz zajęć językowych prowadzę również animacje, wiec gwarantuję, że na moich lekcjach nie będzie czasu na nudę:) Wiem, że każdy z nas chłonie wiedzę na swój indywidualny sposób oraz ma własne cele językowe, dlatego jako nauczyciel staram się zawsze wyjść naprzeciw kursantowi. Zapraszam na swoje zajęcia (stacjonarnie lub online), gdzie razem będziemy ćwiczyć język w mowie i piśmie oraz będziemy się przy tym dobrze bawić tworząc projekty, odgrywając scenki czy grając w gry edukacyjne! 

Kształć się i odkrywaj angielski ze mną! 
Od najmłodszych lat uczyłam się języka angielskiego. Ukończyłam  IB World School i zdawałam maturę międzynarodową - w języku angielskim. Ukończyłam kursy "Successful whole-class teaching: Managing the unmanagable” oraz „Child’s play? The role of play and games in teaching children”. W Chlebni prowadzę głównie zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży, oraz jestem wychowawcą na półkoloniach i warsztatach w wakacje! Dzięki odgrywaniu ról i nauce przez doświadczanie małe dzieci mogą rozwijać swoje umysły i stawać się coraz bardziej błyskotliwe. W czasie zajęć bawimy się, gramy w gry planszowe i miło spędzamy czas. Napisz, do Pani Natalii aby dołączyć do moich grup!

TEACHER

EMILKA

29104027_348037655716338_381379222281440
b39b8174-3dda-4f77-bad5-6be76f7f3a82.JPG

Studiowałem anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certyfikat C2 Proficiency (CPE). Jestem nauczycielem angielskiego oraz tłumaczem dla HBO Polska, Start International Polska oraz Watchout Studio.  Łatwo dostrzegam potencjał w każdym uczniu. Dzięki elastycznemu podejściu, moi uczniowie z Grodziska Mazowieckiego i Warszawy cieszą się z lepszych ocen i wyników egzaminów. Odkąd pracuję jako nauczyciel, czyli od 2012 roku, zawsze jako dowód wysokiej jakości przedstawiam dobre wyniki moich uczniów. Jestem osobą cierpliwą, punktualną oraz wysoce profesjonalną i jako nauczycie j. angielskiego jestem w pełnej gotowości, by Ci pomóc. W wolnych chwilach zajmuje się tworzeniem i komponowaniem muzyki.

TEACHER
KUBA

TEACHER
IZA

Hello, jestem Iza! Jestem studentką Nauczania Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Uważam że angielski to piękny język, który dzięki swojej uniwersalności pomaga zrozumieć inne kultury i otwiera drzwi do nieustannego poznawania świata. Ponadto intereresuje się literatura i kulturą brytyjską, więc na każdych zajęciach staram się przemycać garść ciekawostek. Podczas zajęć dla dzieci i dorosłych przykładam się wprowadzać różne formy pracy, aby nie doskwierała nam nuda. Nauka języka angielskiego to wspaniała podróż, którą możemy rozpocząć razem! Zapraszam na zajęcia j. angielskiego stacjonarne w Grodzisku Mazowieckim w naszej nowej fiii przy ul. Suwalskiej 10/2 oraz online.

130557804_427574135334044_79124468142263
130686035_207775757608454_76373111590019

TEACHER

JULIA

Hello everyone, nazywam się Julia i jestem nauczycielem w szkole językowe w Chlebni. Maturę z angielskiego podstawową, rozszerzoną i dwujęzyczną zdałam na 100%! Udzielam korepetycji z angielskiego od trzech lat. Gdy uczę skupiam się na praktycznym języku, mówieniu i słuchaniu. Aby to zrobić w czasie zajęć gramy w gry, dużo mówimy i mamy lots of fun! Nauczanie to nie tylko prezentacja materiałów i sprawianie, by uczniowie je mechanicznie zapamiętywali - to przede wszystkim wyposażenie ucznia w odpowiednie narzędzia, aby sam mógł poszerzać wiedzę. Moim zdaniem, skuteczne uczenie to takie, w którym uczeń nabywa zwyczajów, które pomogą mu zdobywać wiedzę przez całe życie. 

Mam na imię Alex i jestem amerykaninem ze słonecznej Kalifornii. Posiadam dyplom TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego). Jestem native speakerem. Prowadzę indywidualne oraz grupowe lekcje dla dorosłych i pracuję przy warsztatach dla dzieci w Chlebni! Jako nauczyciel j. angielskiego moją rolą jest poprawić poziom wiedzy moich uczniów, bez względu na to, czy są jeszcze w szkole czy pracują, stosuję skuteczne metody i można mi zaufać. Uczę w miejscowości Grodzisk Mazowiecki, oraz prowadzę zajęcia online. Angażuję się w swoją pracę, bo wiem, że dzięki mnie możesz wykorzystać swój potencjał. Jeżeli chcesz się ze mną uczyć wypełnij formularz, lub wyślij emaila -chlebnia50@gmail.com

TEACHER

ALEX

131932978_3056918947741202_2929050138311

TEACHER

OLA

Nazywam się Ola i kończę filologię angielską z językiem Chińskim na Uniwersytecie Warszawskim. Moją największą pasją jest uczenie się języków i angielska kultura. Uwielbiam uczyć dzieci angielskiego, a sama uczę się chińskiego i koreańskiego. Każdy uczeń ca swój własny styl uczenia się, a moim zadaniem jako lektor angielskiego jest go poznać i uczyć według potrzeb danego kursanta.  Jako korepetytorka buduję serdeczne relacje uczeń-nauczyciel, dzięki czemu tworzę motywującą atmosferę do nauki, w której uczniowie czują się swobodnie. Jako nauczyciel zajęć pozalekcyjnych, oferuję zindywidualizowane lekcje, które pomogą Twojemu dziecku poprawić oceny w szkole czy przygotować się do certyfikatu lub konkursu.

Cześć! Mam na imię Zuza. Nauka języków jest moją pasją, dlatego mimo obecnych studiów biologicznych, ukończyłam wcześniej studia językowe ze specjalizacją w języku bengalskim. Uwielbiam tworzyć - od rysunku aż po szydełkowanie. Stawiam nacisk na praktyczną naukę języka z zachowaniem poprawności wypowiedzi, dlatego zawsze zaczynam od bazy gramatycznej! Staram się zachowywać luźną i przyjazną atmosferę na zajęciach, tak aby każdy czuł się u mnie dobrze.  Zapraszam na zajęcia angielskiego w Grodzisku Mazowieckim lub online. Zajmuję się prowadzeniem zajęć jako nauczycielka j. angielskiego i wiele zadowolonych uczniów dzięki mnie osiągnęło swoje cele edukacyjne

TEACHER

ZUZANNA

Dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy energicznych i pomysłowych nauczycieli, którzy lubią ruch i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Czekamy na Twoje CV. chlebnia50@gmail.com

Nasze szkoły

Zapraszamy do naszej nowej filii, która mieści się w Grodzisku Mazowieckim przy Stawach Walczewskiego , 10 min od WKD Okrężna. Jesteśmy przy ulicy Suwalskiej 10 lok 2. (drugi segment od ulicy) Posiadamy trzy sale w których prowadzimy zajęcia, oraz specjalne miejsce na projekty plastyczne! W roku szkolnym jak i w wakacje prowadzimy zajęcia przygotowujące do egzaminów i zajęcia nauki angielskieg przez zabawę dla najmłodszych dzieci. 

Angielski Grodzisk Mazowiecki.jpg

W naszej nowej filii w Grodzisku Mazowieckim sklasy są przestronne i ładnie urządzone. Posiadamy cztery sale w których prowadzimy zajęcia, oraz specjalne miejsce na projekty plastyczne! Możecie u nas w szkole kupić również książki po angiellsku. W roku szkolnym prowadzimy zajęcia w kameralnych grupach, a w wakacje i ferie zimowe całodniowe warsztaty.

4_edited.jpg

FILIA
GRODZISK MAZOWIECKI

FILIA
GRODZISK MAZOWIECKI

W naszej szkole klasy są przestronne i ładnie urządzone. Posiadamy trzy sale w których prowadzimy zajęcia, oraz specjalne miejsce na projekty plastyczne! W roku szkolnym prowadzimy zajęcia w kameralnych grupach, a w wakacje i ferie zimowe całodniowe warsztaty, gdzie większość zajęć odbywa się w plenerze naszego prywatnego parku!

IMG_4849.JPG

PAŁACYK W

CHLEBNI

PAŁACYK W

CHLEBNI

Zajęcia angielskiego odbywają się w pałacyku w Chlebni - Grodzisk Mazowiecki. Pałacyk i park został przez nas wyremontowany i część pałacyku została przystosowana do prowadzenia zajęć językowych dla dzieci i dorosłych.  W czasie warsztatów w wakacje do dyspozycji naszych uczniów jest 10 ha park z atrakcjami dla dzieci. Z każdym rokiem w naszym obiekcie tworzymy więcej atrakcji. Można u nas znaleźć stawy gdzie karmimy rybki, plaże, place zabaw oraz trampoliny.