O nas

Chlebnia szkoła językowa - to unikalne połączenie zajęć językowych, wspaniałej scenerii oraz autorskiego systemu nauczania. Stawiamy na aktywne uczestnictwo dzieci, porozumiewanie się w języku angielskim oraz dobrą zabawę. W ulubionych dziecięcych zabawach szukamy możliwości nauki angielskiego, dlatego każda praca plastyczna czy gra planszowa uczy nowych słówek czy zwrotów.

 

Chcemy zachęcić dzieci i dorosłych do poznawania świata oraz rozwijania swoich możliwości. 

 

Każdy dzień to nowe wyzwanie i motyw przewodni. Wakacyjne kursy zostały szczegółowo przygotowane przez profesjonalistów, dyplomowanych nauczycieli metodyków. Nasza pasja i doświadczenie zdobyte w Polsce oraz Japonii oraz niesamowite miejsce to idealne połączenie dla Twojego dziecka.

Bartosz - Dyplomowany nauczyciel, metodyk oraz wychowawca. Absolwent Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego - Uniwersytet Warszawski. W Polsce i Japonii pracował jako wychowawca klas oraz lektor języka angielskiego. Nauczyciel który wie jak zaciekawić dzieci i dorosłych do poznawania świata i języków. Prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych, oraz zajęcia w weekendy. 

Sandra - Ukończyła Warsaw International Studies of Psychology na UW, gdzie wykładowym językiem był angielski. Studiowała również na Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego! Mieszkała i chodziła do szkoły podstawowej w USA! Podczas zajęć stawia na luz, uważa, że język najlepiej przyswaja się poprzez swobodną rozmowę i zabawę.

Natalia - Absolwentka wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. W Japonii pracowała jako wychowawca i nauczycielka klasy angielskiej. Ukończyła kurs na wychowawcę. Odpowiedzialna za kontakt z klientami, tworzenie grafików, prowadzenie oraz pomoc nauczycielom. Odwiedziła ponad 40 krajów i wie jak ważna jest komunikacja w obcym miejscu. Uwielbia pracę i zabawę z dziećmi.

Jacob - Studiował anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada certyfikat CPE. Uczył dzieci i dorosłych w szkołach językowych. Obecnie pracuje również jako tłumacz dla HBO Polska, Start International Polska oraz Watchout Studio. W wolnych chwilach zajmuje się komponowaniem muzyki.

Dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy energicznych i pomysłowych nauczycieli, którzy lubią ruch i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Czekamy na Twoje CV. chlebnia50@gmail.com