top of page

Zespół pałacowo – parkowy w Chlebni to dawna posiadłość rodziny Wieniawskich. Dzisiaj, po ponad 100 latach otwiera dla Państwa swoje podwoje. W bliskiej odległości od Warszawy odkrywamy zachwycający park krajobrazowy z XVII w. o powierzchni 9 ha. - starodrzew oraz pięć stawów i XX-wieczny pałac projektu Władysława Marconiego.

 

Dodatkowo w skład zespołu pałacowo- parkowego wchodzi zabytkowa kapliczka. Oba te obiekty są wpisane w Mazowiecki Rejestr Ochrony Zabytków i przeszły kapitalny remont zakończony w 2007 r..

 

Obecnie to połączenie zacnej historii, eleganckich przyjęć oraz nowoczesnych eventów. Jest to idealne miejsce nie tylko pod organizację nietypowego wydarzenia, ale również tło dla sesji zdjęciowych, programów telewizyjnych, seriali, filmów oraz reklam.

Cały teren jest ogrodzony i jest idealnym miejscem do zabaw na świeżym powietrzu. W parku znajduje się wiele gatunków drzew i roślin o, których będziemy opowiadać dzieciom. W pałacu obowiązuje język angielski, dlatego dzieci będą mogły poczuć się jak na zagranicznym wyjeździe.
 

Dojazd do centrum (30 km) zajmuje ok. 20 minut, na lotnisko 15 minut.

Pałac w Chlebni

5 min od

Grodziska Mazowieckiego!

20 min od

centrum Warszawy!

dowiedz się więcej:

    +48510739893    

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page