Półkolonie Pruszków – Zajęcia w Chlebnii

Organizowane przez nas półkolonie są dedykowane dzieciom i nastolatkom mieszkającym w Pruszkowie, które chcą kreatywnie i miło spędzić czas wolny, a równocześnie podszkolić swe umiejętności językowe. Zajęcia są przeznaczone dla osób w różnych przedziałach wiekowych: 5-7, 8-10 oraz 11-13 lat. Przez cały okres trwania półkolonii w Chlebni, uczestnicy pozostają pod profesjonalną opieką doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych nauczycieli i animatorów. Biorą udział w różnorodnych zajęciach, poznają nowych przyjaciół oraz efektywnie i bezpiecznie spędzają czas. Warsztaty odbywają się w niedużych, kameralnych grupach. Dzięki temu prowadzący mają możliwość poświęcenia każdemu dziecku odpowiedniej ilości uwagi.

Spotkania obejmują codzienne lekcje języka angielskiego, podczas których uczestnicy uczą się skutecznej komunikacji. Poznają nowe słowa, a do tego zyskują wiedzę związaną z prawidłowym konstruowaniem zdań. W czasie zajęć na półkoloniach wykorzystywane są różnorodne pomoce naukowe, w tym m.in. tablice interaktywne, gry planszowe oraz podręczniki szkolne. Dzieci zdobywają wiedzę głównie poprzez zabawę. Liczne gry zapewniają nie tylko świetną rozrywkę, ale również znakomite efekty edukacyjne. 

Poza lekcjami języka angielskiego, na uczestników czekają również inne atrakcje. Organizowane są m.in. zajęcia plastyczne, zabawy taneczne, gry na świeżym powietrzu, projekty fotograficzne, warsztaty chemiczne, paleontologiczne oraz DIY, w tym m.in. z zakresu tworzenia mydełek glicerynowych i kul do kąpieli. Dzieci mają zapewnione dwa posiłki dziennie: obiad oraz podwieczorek.

Terminy:

Warsztaty 8:00-17:00/5 dni 770 zł PÓŁKOLONIE

Dzieci 5-7 letnie:

 • 4-8 stycznia

 • 11-15 stycznia

Dzieci 8-10 letnie:

 • 4-8 stycznia

 • 11-15 stycznia

Dzieci 11-14 letnie:​​​

 • 4-8 stycznia

 • 11-15 stycznia

Dodatkowo:

 • świetlica przed 8:00 i po 17:00, 20 zł / każda rozpoczęta godzina

 • indywidualne zajęcia z języka angielskiego, 70 zł / 60 min​​ Prosimy o informację przed rozpoczęciem kursów

Ważne informacje:​

 • rezerwacja miejsca 100 zł​​

 • uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego ubezpieczenia 

Zabieramy ze sobą:

 • prosimy zabrać (kurs w ciągu dnia): kapcie, drugie śniadanie, wodę, piórnik, plecak, wygodne buty sportowe, ubranie na przebranie, preparat odstraszający komary i kleszcze, ubranie na zmianę, CIEPŁE skarpetki, rękawiczki, ciepłą kurtkę, dodatkową bluzę i skarpetki, gdy śnieg dopisze prosimy o przyniesienie sanek

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych. Jest to niezbędne aby skorzystać z naszych kursów. Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania Twoich danych .

kontakt: +48510739893             chlebnia50@gmail.com